Opozícia skúša zvrhnúť Fica po majdanovsky

Ilustračný obrázok: flickr

Obrázok je len ilustračný, nesúvisí priamo s textom.

To, čo sa na Slovensku deje, je pokus o majdanizáciu Slovenska a násilné zvrhnutie demokraticky zvolenej vlády – za pomoci Západu
 
Koncom septembra sa na Slovensku uskutočnili demokratické voľby, výsledky ktorých šokovali vtedajšiu koalíciu riadenú Západom. Napriek masívnym finančným dotáciám, podpore protislovenských politických mimovládok a prozápadnému mainstreamu  voľby prehrali.
 
Okamžite po demokratických voľbách novokreovaná opozícia začala masívne útoky proti novej koalícii s cieľom ich zvrhnutia. Nová vláda sa snaží vykydať Augiášov chliev a očistiť štát od marazmu a biedy, do ktorej nás vtiahol slovenský capo di tutti capi Matovič a jeho ďalší capi ako napr. Heger a ďalšie capie stádo. Mekotajúca súčasná opozícia zašla až tak ďaleko vo svojej prozápadnej lokajskej politike, že začala útočiť na základy demokracie a suverenitu Slovenska. Nimi organizované protesty nemajú nič spoločné s ráciom. Nemajú žiadne relevantné dôvody na zvrhnutie demokraticky kreovanej vlády.  Nazýva sa to sabotáž a ak budú zachádzať ďaleko vo svojom protislovenskom úsilí, môže sa stať, že sa začnú dopúšťať trestných činov proti republike. Trestná sadzba za tieto zločiny je pomerne vysoká.
 
Hlavnú úlohu po páde Matovičovho – Hegerovského neschopného dvojzáprahu prevzalo extrémistické Progresívne Slovensko (ePS) s Michalom Šimečkom, bezvýznamným sluhom ekonomicko-politického manipulátora Sorosa. Do čela ePS bol Šimečka dosadený práve s cieľom prevzatia moci, deštrukcie právneho štátu násilným spôsobom a sabotovaním záujmov Slovenska. Šimečkove a iné opozičné bláboly o rušení právneho štátu premiérom Ficom sú nepravdivé a vychádzajú práve z Američanmi uloženej úlohy za každú cenu zlikvidovať demokraticky zvolenú vládu na Slovensku. Opozícia so Šimečkom na čele pracuje na organizácii slovenského Majdanu!!!
 
Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) fungoval ako politický nástroj moci a postupne vychádza na povrch kde všade mala svoje chápadlá táto protislovenská chobotnica. Táto chobotnica mala svoje chápadlá naprieč celým mocenským spektrom, vrátane silových rezortov a žiaľ aj prezidentského paláca. Rušenie ÚŠP je oprávnené. Je to metastázovaný nástroj bývalej politickej moci, ktorý nie je liečiteľný. Vykrikovanie Šimečku, ktorý nechce vidieť násilie a porušovanie zákona na  ÚŠP je bezduché. Šimečka nevie argumentovať a používa iba všeobecné agresívne bludy založené na prázdnych slovách. Politická prázdnota Šimečku charakterizuje a je mu vlastná. Je to preto, lebo Šimečka nie je politik a už vôbec nie proslovenský politik. Je americký sluha  a sabotér slovenskej demokracie. Slovenská opozícia má ukrutný strach z toho, že sa začnú vyšetrovať trestné činy predstaviteľov bývalých vlád a predstaviteľov ďalších štátnych inštitúcií, korí sa dopúšťali nezákonnosti a ktorým výdatne pomáhal  ÚŠP a D. Lipšic. S ÚŠP sa experimentovalo aj v Bulharsku. Ako dopadol tento experiment si môžete pozrieť tu:
 
http://www.pravnelisty.sk/clanky/a1227-bulharsky-neuspesny-experiment-specializovanej-trestnej-justicie?fbclid=IwAR278Rex7njP4tX966PzYnfoXbmkGm3OSA7oPSYlAChdNopPucMxdV0Vx4c
 
Bulhari zrušenie ich Špecializovaného trestného súdu privítali, lebo bol paralelným súdnym systémom odporujúcim základným princípom trestného práva a jeho zrušenie považujú za  dôležitý krok na ceste k obnoveniu právneho štátu.
 
Závažné informácie týkajúce sa aj Slovenska môžete tiež nájsť tiež tu:
 
https://verfassungsblog.de/bulgarias-failed-specialized-criminal-justice-experiment/
 
Z materiálu vyplýva, že Bulharsko, Slovensko a iné východné členské štáty EÚ vytvorili špecializované trestné súdy na nátlak EÚ. Šimečka and company tvrdia, že ÚŠP je „dieťa“ Smeru – SD. Vidíme, že tomu tak nie je. Treba si uvedomiť skutočnosť, že Šimečka sa dostal na vysoký post EÚ vďaka Sorosovi s cieľom plniť jeho úlohy v tejto organizácii. Ide o skrytú formu ovplyvňovania politiky EÚ Sorosovským klanom v prospech USA. V podstate EÚ je dnes slúžka USA. Myslieť si, že Sorosov klan nemá aj iných platených sluhov v EÚ je naivné. Pred časom vyšiel dokonca zoznam týchto sluhov. Médiá a osoby, ktoré ho zverejnili boli okamžite označení za konšpirátorov a antisemitov. Keby sa okolo toho nebol zdvihol mediálny celosvetový humbug, aj by som veril, že tomu tak je.  Privítal by som, keby sa na základe tých informácií začala seriózna debata. To sa však nestalo. Preto ten zoznam považujem za pravdivý. Ak sa protistrana zmôže iba na uvedené obvinenia bez konkrétnej argumentácie, ktorá by ho vyvrátila, tak je to preto, lebo argumenty nemá. Samotný Soros sa k problematike skoro vôbec nevyjadroval, ergo potvrdil, že to je pravda.
 
Opozícia kladie Smeru-SD za vinu smrť J. Kuciaka a jeho priateľky M. Kušnírovej. Je to politický hyenizmus a vytĺkanie politického kapitálu. Vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa stali vo februári 2018. V polčase vládnutia tretej vlády R. Fica. Po vraždách oboch nešťastníkov vláda podala demisiu a do kresla premiéra nastúpil P. Pellegrini. Začala príprava opozície na prevzatie moci prostredníctvom iniciatívy „Za slušné Slovensko“.  Činnosť tejto iniciatívy bola riadená zo zahraničia prostredníctvom niekoľkých osôb v pozadí. Výkonnými osobami bolo zopár „zasvätených“  vo výbore iniciatívy ako napr. J. Šeliga.
 
Za to, že prípad vraždy Kuciaka a Kušnírovej nie je ešte ukončený, sú zodpovedné bývalé vlády, ktoré ani za tri a pol roka neboli schopné prípad zodpovedne ukončiť. Prečo? Nie je všetko tak, ako to bolo prezentované verejnosti? Je potrebné, aby sa prípad prešetril? Prečo nie je známy objednávateľ? Je v zahraničí? Čo vie o tejto vražde Tom Nicholson? Prečo nebol k prípadu vypočutý? Prečo sú vo výpovediach obvinených a odsúdených rozpory? To všetko sú legitímne otázky, na ktoré Matovičova mafia nevedela, nevie alebo nechce reagovať. Za tri a pol roka je výsledok nula. Akú úlohu tu zohral D. Lipšic? A hlavne – nebola táto vražda naplánovaná s cieľom likvidácie predchádzajúcej vlády Smeru SD? (viď odkaz).
 
A čo podozrenie z vraždy M. Lučanského? Tento prípad má mnoho nezrovnalostí a podozrivo rýchlo bol uzavretý ako údajná samovražda. Tomuto nezmyslu nikto logicky uvažujúci na Slovensku neverí. A opäť. Akú úlohu tu zohral D. Lipšic? Pracuje Lipšic pre CIA? Akú úlohu tu zohrala bývalá ministerka spravodlivosti Kolíková, ktorá urobila všetko pre to, aby sa prípad dôsledne nevyšetril? Čo tak posadiť ich na detektor lži?
 
Vtedajšia koalícia neváhala pre svoje posilnenie v priebehu politického boja využiť tiež covidové obdobie, ktoré na Slovensku prepuklo naplno začiatkom roku 2020. V marci 2020 nastupuje vláda I. Matoviča. Na Slovensku sa začali nevídané politické čistky na funkciách naprieč celým spektrom štátnej a verejnej správy. Hlavný dôraz  bol kladený na silové rezorty, tajné služby, súdnictvo a v mediálnom priestore. Na činnosť mainstreamu boli vyčlenené veľké finančné čiastky za protislužbu provládneho podávanie informácií a masírovania verejnej mienky v prospech Matovičovej vlády. Na Slovensku sa začali „zlaté časy“ pre politickú časť mimovládok, ktoré sa podieľali v rozpore so svojim poslaním na riadení štátu. Začalo upevňovanie prozápadnej moci, ktorá mala byť ako sa raz „prekecol“ Matovič – navždy.
 
Na svetlo božie sa pomaly vyplavujú pravdy aj o šikane  a mučení politických väzňov. Lučanský, Ribár, Krivočenko a ďalší sú obeťami Matovičsko-Hegerovskej mafie za pomoci  ÚŠP, Mikulca, Hamrana a ďalších, ktorí mohli vo veci konať tak, aby k tomu nedošlo. Po zrušení ÚŠP sa naplno z tejto skrine vyvalí špina, nahromadená za tri a pol roka. A z toho má opozícia obrovský strach. Preto si vybrala cestu deštrukcie, ide cestou vyvolania štátneho prevratu, ohovárania pred predstaviteľmi EÚ za aktívnej pomoci americkej ambasády, ktorá zasahuje nevídaným spôsobom do našich zvrchovaných záležitostí čím dáva najavo, že vietor fúka odtiaľ. Je veľmi pravdepodobné, že opozícia na čele s americkou ambasádou organizuje na Slovensku nový Majdan. A možno aj ďalšie ľudské obete. Musíme dávať pozor, aby k tomu nedošlo. Odhaľovať nezákonné praktiky tých, čo o to usilujú a brániť Slovensko pred šakalmi útočiacimi na existenciu Slovenska. Zároveň vyzývam predstaviteľov ministerstva vnútra a obrany, aby zákonnými prostriedkami tomu zabránili.
 
Viac na:
 
https://blog.hlavnespravy.sk/33170/budu-pachatelia-trestnych-cinov-z-radov-minulych-vlad-potrestani/
https://blog.hlavnespravy.sk/33041/americky-pobehaj-vo-funkcii-velvyslanca-na-slovensku-rana-mi-vbehol-do-rany/
https://blog.hlavnespravy.sk/33022/vazena-pani-zlatica-kusnirova-prosim-nenechajte-sa-zneuzivat-a-nehante-pamiatku-svojej-dcery/
https://blog.hlavnespravy.sk/20557/su-vysledky-vysetrovania-ukladnej-dvojnasobnej-vrazdy-jana-kuciaka-a-martiny-kusnirovej-v-zhode-so-skutocnou-pravdou/
https://blog.hlavnespravy.sk/31183/umrtie-milana-lucanskeho-bola-planovana-politicka-vrazda/
https://blog.hlavnespravy.sk/26612/vrazda-m-lucanskeho-je-nadalej-neobjasnena-verejne-spochybnujem-zavery-komisie/
https://www.euractiv.com/section/eu-council-presidency/news/slovenian-pms-soros-puppets-tweet-causes-eu-wide-political-storm/
 
Z mesta SNP Ivan Štubňa

Dodatok Mariána Moravčíka:

Situácia je oveľa horšia. Nedá sa prehliadnuť, že počas Majdanu v Kyjeve šlo o súperenie dvoch koncepcií, z ktorých obe mali hlavu a pätu. To, že jedna strana siahla po úderoch pod pás a nerešpektovaniu žiadnych pravidiel, sa síce prejavuje aj na slovenskom námestí, ale je tu niečo nové a desivo nebezpečné. Argumentácia slovenskej opozície už nemá ani len hlavu a pätu. Pripomína mi to odpoveď lenivého žiaka, ktorý si cez prestávku stihol pozrieť len nadpisy v učebnici a teraz pred tabuľou len nezrozumiteľne drmolí a hlasno s jasnou artikuláciou vyslovuje len kľúčové slová „právny štát“, „boj proti korupcii“ a podobne. Desivé je to, že médiá a ľudia vonku túto hru hrajú s nimi. Je to príznak hlbokého regresu…
Venujem tomu čoskoro samostatný článok.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Niektoré funkcie môžu používať súbory cookie na prispôsobenie obsahu, na vykonávanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Niektoré informácie o tom, ako používate našu stránku, môžu používať aj tretie strany, ktorých softvérové doplnky používame. • We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.  We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Súhlasím / Accept
Nesúhlasím / Decline
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie nameActive

Kto sme

Webová adresa našej stránky je: http://www.belobog.sk.

Komentáre

Keď návštevníci stránky napíšu komentár, uchovávame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári s komentárom, spolu s IP adresou návštevníka a reťazcom agenta z prehliadača používateľa, aby sme mohli vylúčiť spam. Službe Gravatar môžeme poskytnúť anonymizovaný reťazec odvodený od vašej e-mailovej adresy (tzv. hash), aby sme mohli zistiť, či túto službu používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete tu: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude spolu s vašim komentárom zverejnený aj váš profilový obrázok.

Médiá

Ak na stránku nahrávate obrázky, nemali by ste spolu s nimi nahrávať aj meta-údaje o polohe (EXIF GPS). Návštevníci stránky si môžu vaše obrázky stiahnuť a dostať sa k údajom o polohe, ktoré sú zapísané v meta-údajoch.

Súbory cookie

Ak na našej stránke napíšete komentár, prehliadač vám môže dať možnosť uložiť do súboru cookie vaše meno, e-mailovú adresu a webovú stránku. Je to kvôli vášmu pohodliu, aby ste tie isté údaje nemuseli vyplňovať znovu pri nasledujúcich komentároch. Životnosť týchto súborov cookie trvá jeden rok. Na našej prihlasovacej stránke môžeme nastaviť jeden dočasný súbor cookie, aby sme vedeli zistiť, či váš prehliadač tieto súbory akceptuje. Tento súbor cookie neobsahuje žiadne osobné údaje a hneď po ukončení prehliadača sa vymaže. Keď sa prihlásite, nastaví sa niekoľko súborov cookie, do ktorých sa uložia vaše prihlasovacie informácie a vaše preferencie zobrazenia. Životnosť prihlasovacích súborov cookie trvá dva dni a súborov s preferenciami jeden rok. Ak si vyberiete možnosť „Zapamätať si ma“ (po anglicky „Remember Me“), prihlasovací súbor vydrží dva týždne. Ak sa odhlásite, prihlasovacie súbory cookie sa odstránia. Ak budete upravovať alebo zverejníte článok, vo vašom prehliadači sa uloží ďalší súbor cookie. V tomto súbore cookie nie sú žiadne osobné údaje a je v ňom len identifikátor článku, ktorý ste práve mali otvorený. Po uplynutí 1 dňa bude neplatný.

Zahrnutý obsah z iných webových stránok

Články na tejto lokalite môžu obsahovať zahrnutý obsah (napr. videá, obrázky, články atď.). Zahrnutý obsah z iných webových stránok sa správa rovnako, ako keby sa návštevník nachádzal na webových lokalitách, z ktorých takýto obsah pochádza. Tieto webové lokality môžu tiež zhromažďovať údaje o vás, používať súbory cookie, zahrnovať nástroje sledovania od tretích strán a monitorovať vaše interakcie s týmto zahrnutým obsahom. Samozrejme sa to týka aj situácie, ak máte na danej lokalite konto a ste prihlásení, vtedy tiež môžu sledovať vaše interakcie so zahrnutým obsahom.

S kým zdieľame vaše údaje

V prípade, že požiadate o resetovanie hesla, do príslušného e-mailu bude zahrnutá vaša IP adresa.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Ak na stránke napíšete komentár, tento komentár a s ním súvisiace meta-údaje sa uchovávajú na neurčito. Dôvodom je, aby sme mohli rozoznať následné súvisiace komentáre a aby sme ich mohli potvrdzovať automaticky a nenechali čakať na manuálne potvrdenie. Užívateľom, ktorí si na našich stránkach vytvoria konto (ak bude taká možnosť), tiež uchovávame osobné informácie, ktoré oni zadajú vo svojom používateľskom profile. Všetci používatelia môžu svoje osobné informácie kedykoľvek vidieť, upraviť aj odstrániť (s výnimkou používateľského mena, ktoré sa nedá zmeniť). Tieto informácie sú tiež viditeľné pre administrátorov stránok, ktorí ich tiež môžu meniť.

Aké práva môžete uplatňovať na svoje údaje

Ak máte ne tejto stránke konto alebo ak ste napísali komentáre, môžete požiadať o exportovanie osobných údajov, ktoré o vás uchovávame vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tiež požiadať, aby sme všetky takéto informácie o vás  odstránili. Toto sa však netýka informácií, ktoré sme povinní uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam odosielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môže kontrolovať automatická antispamová služba tretej strany.

Who we are

Our website address is: http://www.belobog.sk.

Comments

When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor’s IP address and browser user agent string to help spam detection. An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.

Media

If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.

Cookies

If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year. If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser. When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select "Remember Me", your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed. If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.

Embedded content from other websites

Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website. These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.

Who we share your data with

If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.

How long we retain your data

If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue. For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.

What rights you have over your data

If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.

Where we send your data

Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
Save settings
Cookies settings
Návrat hore