Opozičné strany cieľavedome podkopávajú slovenskú štátnosť

Ilustračný obrázok: Wikimedia Commons

Michal Šimečka

Zástupca Sorosjugendu Šimečka so svojím klanom po EÚ, okydáva Slovensko aj v Čechách

V histórii Slovenska sme ešte nemali takú stranu, ktorá nenávidí Slovensko a jeho obyvateľov. Touto stranou je strana Progresívne Slovensko (PS). Populistický názov, strany, ktorá má za cieľ legalizovať politické násilie, konšpiračnú politiku strany, zákerné konanie jej členov a vyhlasovať bludy predstaviteľov tejto strany za jediný správny smer pre Slovensko. Politickí prostitúti organizovaní v PS  znevažujú pojem Slovensko a tiež progres. Preto budem ich stranu nazývať pravdivo Politickí prostitúti Slovenska (PPS). Táto strana, s ktorou je spriahnutá i americká guvernérka štátu Slovensko Čaputová od samého začiatku bola podozrivým subjektom na slovenskej politickej scéne. Čaputová pre to, aby sa PPS dokázali pripraviť na predčasné voľby posunula termín volieb. Predĺžila tak politickú krízu na Slovensku a kvôli PPS ohrozila funkčnosť štátu. Jej úradnícka vláda bola vláda pseudoodborníkov vybraných z ľudí paktujúcich s PPS ako sa neskôr ukázalo.
 
PPS s demokraciou nemá nič spoločné. Okamžite po voľbách na jeseň 2023 po zmene politickej situácie, sa PPS postavilo do čela tvrdej konfrontačnej politiky proti novej vláde. Opäť s jediným cieľom. Zvrhnúť legálne zvolenú vládu, uskutočniť majdan a po predčasných voľbách ovládnuť politickú scénu Slovenska. Takú majú úlohu od ich západných zahraničných sponzorov. V ceste za týmto cieľom, neváhali v štruktúrach EÚ ohovoriť Slovensko, okydať ho hnojom do takej nechutnej miery, že to začalo už vadiť i iným subjektom opozície. Neváhali na základe klamstiev navrhnúť predstaviteľom EÚ, aby zastavili Slovensku eurofondy. Finančný nátlak z EÚ predstavitelia PPS používajú ako zbraň proti vlastnému národu. Obzvlášť zavrhnutia hodné. V tejto politike potom pokračovali predstavitelia PPS ohováraním a znevažovaním štátu v zahraničí. Naplno sa ich ťaženie proti Slovensku prejavilo v Česku, v ktorom vládne protičeská vláda. Preto aj našli u nich pochopenie. Výsledok boli nepriateľské kroky českej vlády, zasahovanie do suverenity Slovenska a poúčanie o tom, čo máme robiť. Česi si nejako nevšimli, že obdobie diktovať Slovensku podmienky už dávno uplynulo.
 
Inak Česi sú historicky známi svojou politikou „Kam vietor, tam kabát“. V preklade to znamená, že ak v minulosti dul vietor z východu, razili východnú  kolenačkovú politiku. Po politických zmenách v roku 1989 začali raziť západnú kolenačkovú politiku. Ak by sa situácia zmenila, opäť by svoju politiku zmenili podľa smeru odkiaľ fúka vietor.  Bežne sa takéto správanie nazýva bezzásadové alebo modernou sexistickou rečou bezpohlavné.
Ako som už napísal v článku pre Zem a Vek (viď odkaz) neprekvapuje ma, že Slovensko okydáva český prezident Petr Pavel, bývalý komunista, vojenský rozviedčik (krycie meno Pávek), prezliekač kabátov, karierista, potom západný špión, zapredanec vlasti a človek vedúci svoju krajinu do nešťastia. Tento PePa je učebnicový príklad politiky „Kam vietor, tam kabát“.
 
Neprekvapuje ma ani český premiér  Petr Fiala, český komediant a špekulant previazaný na čierne peniaze. Svoje úspory mal uložené pred voľbami vo firme, ktorá prepierala špinavé peniaze. Dostal avízo od kamarátov a svoje financie včas zachránil. Tesne pred voľbami (2021) prasklo, že jeho neziskovka od štátu kasíruje desiatky miliónov “českých kaček“.
 
Jeho neziskovka Centrum pre štúdium demokracie (CDK) bola úspešná v získavaní dotácií od ministerstva zahraničných vecí. Jeho experti se zaoberali Barmou. Ide o nasledovné dotácie: Burma Center for Transitional Studies z roku 2014 v hodnote 1 941 237 korún, rovnaká dotácie z roku 2013 v hodnote 1 917 262 korún. Partnerstvo pre reformy v Barme z roku 2017 vo výške 1 899 924 korún, Posilnenie role ženských a etnických občianskych organizácií v demokratizácii Barmy v roku 2015 za 1 779 300 korún. Burma Foreign Affairs and Translation Study Program v roku 2011 za 1 550 000 korún a v roku 2012 za 1 600 000 korún.
Pôvod dotácií nie je jasný, predpokladá sa, že ide o financovanie a prípravu Petra Fialu do čela štátu, platenou zo západných zahraničných zdrojov. Nedávno tiež prasklo, že Fiala údajne zabudol v majetkovom priznaní uviesť cca milión korún. Pozornosť vzbudzujú osoby, ktoré podnikali resp. prali peniaze z prostredia blízkych osôb Fialu.

Prekvapuje ma však mlčanie bežných občanov, ktorí sa evidentne boja, že v prípade kritiky takýchto predstaviteľov českej politiky budú stíhaní, vyhadzovaní zo zamestnania a budú v hľadáčiku českej politickej totalitnej polície. Na spôsob vlád Matoviča a Hegera. Na Slovensku vládne názor, že českí občania sú dostatočne politicky rozhľadení. Dali to verejne najavo aj na demonštráciách pri odsúdení NATO za ich vraždenie v Juhoslávii v roku 1999. Dajte aj teraz bratia Česi verejne najavo, že Vaši pohlavári Vás ťahajú do oveľa horšej politickej žumpy. My sme sa na Slovensku už vyporiadali so sluhami Západu akými boli vlády Matoviča a Hegera. Teraz táto úloha čaká aj Vás. Hore hlavy a bojujte za Vašu slobodu.
Niektoré vyjadrenia PPS-károv v nenávistných protislovenských médiách vrátane redaktorov:
Už 30. novembra 2023 sa M. Šimečka v DenníkuN vyjadril: „Agendou nielen Progresívneho Slovenska, ale nás všetkých by malo byť odvrátenie gréckej cesty, do ktorej sa rútime“. Jeho vyjadrenie nemá ďaleko k šíreniu poplašnej správy, ktoré ak to tak je, by mali „oceniť“ OČTK.

Šimečka nepredložil žiadne dôkazy, že to je tak, ani nenavrhol žiadne návrhy na prípadné zvrátenie z tzv. „gréckej cesty“. Jeho vyhlásenie je konfrontačné, bezdôvodne zamerané proti vláde. A ak by to tak aj bolo, prečo Šimečka nepomenoval vinníkov? Je jasné, že tento stav by zapríčinili vlády Matoviča a Hegera.

DenníkN: „Česi vidia, že Fico je ako sused, ktorý mláti ženu aj deti. Fialova vláda sa zachovala tak, ako sa od najlepšieho priateľa očakáva“. Dopletený článok redaktora Kostolného. Nejako si neuvedomuje, že SR je zvrchovaný štát, ktorý nie je povinný sa správať podľa želania politikov iných štátov.
Monika Tódová s lesbickými sklonmi napísala vyjadrenie Korčoka: „Na konci dňa ľudia zvážia, či chcú za prezidenta len asistenta predsedu vlády“.

Dovolím si poopraviť Korčokove vyjadrenie nasledovne: „Na konci dňa ľudia zvážia, či chcú za prezidenta Šimečkovu podržtašku“. Do akej žumpy spadol Korčok, keď sa správa ako závislák od Šimečkovej politiky? To už stratil všetku sebaúctu?
Na záver, ešte jedna informácia, ktorú možno zaradiť do kategórie: „Keď dvaja robia to isté, ešte to nemusí byť to isté“.

V poslednej dobe sa zdvihol cirkus pravico-liberálnej luzy aj s korporátnymi médiami k menovaniu Pavla Gašpara za námestníka SIS. Proces výmeny riaditeľa SIS je legitímny a bežný. Každá vláda vymení tohto človeka, aby mala istotu, že bude voči novej vláde loajálny. A hlavne, že informácie od SIS nebudú prúdiť smerom k opozícii. S vysokou pravdepodobnosťou vyschne aj zdroj Moniky Tódovej. Proces sa začal transparentne zaužívaným spôsobom. Až do okamihu, kým návrh na nového riaditeľa SIS „nestorpédovala“ americká guvernérka štátu Slovensko Čaputová. S odôvodnením, že ona sa neponáhľa a že menovanie nechá na svojho nástupcu. Čaputovej to vysvetlil bývalý príslušník SIS Peter Tóth tu:
https://www.youtube.com/watch?v=CI9oaHuygkI

Vláda našla neštandardné, ale legálne riešenie. Obštrukcie guvernérky Čaputovej boli  neúspešné. A samozrejme v rozpore s právom, demokraciou a morálkou. Keď bol do funkcie špeciálneho prokurátora vymenovaný Lipšic, ktorý dostal bezpečnostnú previerku obštrukciami cez svojho kumpána ministra Krajniaka vtedy bolo všetko v poriadku? Pritom Lipšic nebol nikdy prokurátorom. Čiže bez odborných skúseností.
Že predchádzajúce dezolátne vlády Matoviča a Hegera prijímali zákony v skrátenom legislatívnom konaní ako na bežiacom páse vtedy bolo všetko v poriadku? Keď bol vo väzení zavraždený generál Lučanský a tento prípad nebol riadne vyšetrený, je to v poriadku pani Kolíková? Nie, nie je to v poriadku. Cirkus spustili cirkusanti preto, lebo sa začína čistiť Augiášov chliev…Inak by bolo dobré vedieť, či konanie predstaviteľov PPS nenapĺňa skutkovú podstatu trestných činov proti republike v znení paragrafov 311 a 312 Trestného zákona. Šimečka študoval organizáciu prevratov a napísal o tom štúdiu v časopise Sorosovej Stredoeurópskej univerzity. (viď odkaz). Je veľa dôvodov si myslieť, že na Slovensku sa práve o tento cieľ snaží.

Na záver ešte jeden postreh neokrôchaných činov M. Šimečku. PPS požiadalo českých predstaviteľov o útoky na slovenskú štátnosť v okamihu keď sa budú o chvíľu konať prezidentské voľby. Tento tlak a štvanie proti vláde SR z Česka má za cieľ podporiť Korčoka vo voľbách. Choromyseľní politici zo slovenskej a českej liberálnej kaviarne si myslia, že slovenskí voliči budú kvôli „normalizácii vzťahov“ s Českom voliť pochybného Korčoka. Odkazujem im, že nebudú. Slovenský volič je už dosť vzdelaný na to, aby pochopil, že má voliť proslovenského kandidáta. A tým Korčok nie je. Po voľbách bublina spľasne a veci sa vrátia do normálu.

Dnes si Česko pripomína 25. výročie vtiahnutia ich vlasti do zločineckého paktu NATO. Zaradilo sa tak medzi agresorov, ktorí v roku 1999 bombardovali Juhosláviu. Bolo to v období, kedy  v USA bol prezidentom Bill Clinton, vinný a neodsúdený za svoje zločiny v Juhoslávii a v Čechách vládol český proamerický alkoholik Havel, ktorý podporoval bombardovanie Juhoslávie a o obetiach v Juhoslávii hovoril ako o „vedľajších škodách“ – presne podľa amerického vzoru.

Viac na:
https://zemavek.sk/kde-ste-ceski-vlastenci-preco-trpite-zapredancov-vlasti/
https://dennikn.sk/3874336/cesi-vidia-ze-fico-je-ako-sused-ktory-mlati-zenu-aj-deti/?ref=tit
https://zemavek.sk/vyzera-to-tak-ze-ps-a-simecka-organizuje-na-slovensku-statny-prevrat/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Dodatok Mariána Moravčíka:

Pred dvomi tohtoročnými dôležitými voľbami sa situácia na Slovensku, vďaka neokrôchanosti a „hujerizmu“ opozičných strán, našťastie stáva jasnejšou a prehľadnejšou. Jej najdôležitejšou časťou je celosvetový boj globalistov o udržanie monopolárnej hegemónie, proti všetkým ostatným, ktorým sa tento model nepáči a nechcú ho. Dnes je úplne jasné, ktoré politické sily nepovažujú za svoj domov Slovensko, ale „globálne impérium“. Boj za globálne impérium im posväcuje všetky prostriedky a necítia sa s občanmi (len) Slovenska ničím spriaznení. Sme a ostaneme pre nich opicami a dezolátmi. Je to ich voľba.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Niektoré funkcie môžu používať súbory cookie na prispôsobenie obsahu, na vykonávanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Niektoré informácie o tom, ako používate našu stránku, môžu používať aj tretie strany, ktorých softvérové doplnky používame. • We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.  We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Súhlasím / Accept
Nesúhlasím / Decline
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie nameActive

Kto sme

Webová adresa našej stránky je: http://www.belobog.sk.

Komentáre

Keď návštevníci stránky napíšu komentár, uchovávame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári s komentárom, spolu s IP adresou návštevníka a reťazcom agenta z prehliadača používateľa, aby sme mohli vylúčiť spam. Službe Gravatar môžeme poskytnúť anonymizovaný reťazec odvodený od vašej e-mailovej adresy (tzv. hash), aby sme mohli zistiť, či túto službu používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete tu: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude spolu s vašim komentárom zverejnený aj váš profilový obrázok.

Médiá

Ak na stránku nahrávate obrázky, nemali by ste spolu s nimi nahrávať aj meta-údaje o polohe (EXIF GPS). Návštevníci stránky si môžu vaše obrázky stiahnuť a dostať sa k údajom o polohe, ktoré sú zapísané v meta-údajoch.

Súbory cookie

Ak na našej stránke napíšete komentár, prehliadač vám môže dať možnosť uložiť do súboru cookie vaše meno, e-mailovú adresu a webovú stránku. Je to kvôli vášmu pohodliu, aby ste tie isté údaje nemuseli vyplňovať znovu pri nasledujúcich komentároch. Životnosť týchto súborov cookie trvá jeden rok. Na našej prihlasovacej stránke môžeme nastaviť jeden dočasný súbor cookie, aby sme vedeli zistiť, či váš prehliadač tieto súbory akceptuje. Tento súbor cookie neobsahuje žiadne osobné údaje a hneď po ukončení prehliadača sa vymaže. Keď sa prihlásite, nastaví sa niekoľko súborov cookie, do ktorých sa uložia vaše prihlasovacie informácie a vaše preferencie zobrazenia. Životnosť prihlasovacích súborov cookie trvá dva dni a súborov s preferenciami jeden rok. Ak si vyberiete možnosť „Zapamätať si ma“ (po anglicky „Remember Me“), prihlasovací súbor vydrží dva týždne. Ak sa odhlásite, prihlasovacie súbory cookie sa odstránia. Ak budete upravovať alebo zverejníte článok, vo vašom prehliadači sa uloží ďalší súbor cookie. V tomto súbore cookie nie sú žiadne osobné údaje a je v ňom len identifikátor článku, ktorý ste práve mali otvorený. Po uplynutí 1 dňa bude neplatný.

Zahrnutý obsah z iných webových stránok

Články na tejto lokalite môžu obsahovať zahrnutý obsah (napr. videá, obrázky, články atď.). Zahrnutý obsah z iných webových stránok sa správa rovnako, ako keby sa návštevník nachádzal na webových lokalitách, z ktorých takýto obsah pochádza. Tieto webové lokality môžu tiež zhromažďovať údaje o vás, používať súbory cookie, zahrnovať nástroje sledovania od tretích strán a monitorovať vaše interakcie s týmto zahrnutým obsahom. Samozrejme sa to týka aj situácie, ak máte na danej lokalite konto a ste prihlásení, vtedy tiež môžu sledovať vaše interakcie so zahrnutým obsahom.

S kým zdieľame vaše údaje

V prípade, že požiadate o resetovanie hesla, do príslušného e-mailu bude zahrnutá vaša IP adresa.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Ak na stránke napíšete komentár, tento komentár a s ním súvisiace meta-údaje sa uchovávajú na neurčito. Dôvodom je, aby sme mohli rozoznať následné súvisiace komentáre a aby sme ich mohli potvrdzovať automaticky a nenechali čakať na manuálne potvrdenie. Užívateľom, ktorí si na našich stránkach vytvoria konto (ak bude taká možnosť), tiež uchovávame osobné informácie, ktoré oni zadajú vo svojom používateľskom profile. Všetci používatelia môžu svoje osobné informácie kedykoľvek vidieť, upraviť aj odstrániť (s výnimkou používateľského mena, ktoré sa nedá zmeniť). Tieto informácie sú tiež viditeľné pre administrátorov stránok, ktorí ich tiež môžu meniť.

Aké práva môžete uplatňovať na svoje údaje

Ak máte ne tejto stránke konto alebo ak ste napísali komentáre, môžete požiadať o exportovanie osobných údajov, ktoré o vás uchovávame vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tiež požiadať, aby sme všetky takéto informácie o vás  odstránili. Toto sa však netýka informácií, ktoré sme povinní uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam odosielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môže kontrolovať automatická antispamová služba tretej strany.

Who we are

Our website address is: http://www.belobog.sk.

Comments

When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor’s IP address and browser user agent string to help spam detection. An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.

Media

If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.

Cookies

If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year. If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser. When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select "Remember Me", your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed. If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.

Embedded content from other websites

Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website. These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.

Who we share your data with

If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.

How long we retain your data

If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue. For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.

What rights you have over your data

If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.

Where we send your data

Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
Save settings
Cookies settings
Návrat hore